כרטיס ביקור

 על הדרך שלי

התחלתי את דרכי בעולם היוגה לפני כעשרים שנה עוד בהיותי סטודנט להנדסה. מאז היוגה מלווה את דרכי בחיים, מעניקה בסיס לכל מחשבותי ומעשי, מאפשרת שמחה, אושר, הרפיה, שיחרור ומשמשת גם כעוגן בטלטלות החיים כאשר הן מתרחשות.

למדתי שנים רבות בהדרכתן של נירה יורב מייסדת מרכז סטוה יוגה בשילר ואורית סן- גופטה מייסדת שיטת ויג'נאנה יוגה. לפני מספר שנים בחרתי להפוך את היוגה וטיפולי המגע למרכזיים בחיי ולהציע את הדרך המופלאה הזו של הוראת יוגה וטיפולי המגע גם לאנשים אחרים

השיטה העיקרית בה אני מלמד היא ויג'נאנה יוגה ומשלב בהוראה גם אלמנטים שונים ממסורות אחרות.

 והדרך בה אני מתאמן ומדריך יוגה נשענת על הקשבה פנימית דיוק בתנוחות ושילוב הידע והניסיון הרחבים שרכשתי במהלך השנים. אני מביא לאימון הבנה מעמיקה של היוגה בכל רבדיה, נשימה, תנועה, ופילוסופיה. וגם הבנה מעמיקה של עבודה ותנועה עם הגוף.

הנני בוגר קורס מורים בכירים ליוגה במכון וינגייט בהדרכת אורית סן-גופטה, מטפל ומרפא בתנועה, בוגר קורס יוגה תרפיה בהנחייתו של דר' גיל זולברג.

בוגר קורס אינטגציה מיבנית (רולפינג) בבית ספר לאינטגרציה  מיבנית בארה"ב, מטפל במגע באינטגרציה מיבנית (רולפינג) ועיסוי שוודי הוליסטי משולב

מתגורר בנס ציונה נשוי ואב לשני ילדים.

 

מהי היוגה עבורי ?

היוגה עבורי היא הדרך להשקטת תנודות התודעה ( "יוגה היא הגבלה של תנודות התודעה" פטאנג'לי סוטרה 1.2). המילה תודעה מתיחסת לשם כולל למחשבות, למושגים, הרגשות ורצונות. ועבורי היוגה היא טכניקה להפחית את רצף ועוצמת התנודות והרעשים שעוטפים את התודעה באמצעות אימון מודעות שמוביל להשקטה ארגון וייצוב התודעה והגוף.

אופן ההוראה שלי נשען על תובנות אלו ומשלב את הידע והניסיון הנרחבים שרכשתי במהלך השנים.

 

שיעורי יוגה בקבוצות ושיעורים פרטיים ביוגה תרפיה מתקיימים ברחובות ובנס-ציונה לפרטים נוספים צרו קשר.